Witamy na stronie naszego przedszkola!

Drodzy Rodzice,

Przypominamy, że zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2023/2024 w dniu 31 maja 2024r. nasze Przedszkole będzie zamknięte.

Informujemy, że w związku z zaplanowaną wycieczką w dniu 12 czerwca 2024r. Przedszkole będzie zamknięte.

W związku z wycieczką zmieni się termin dni otwartych – na 10 czerwca (poniedziałek)

Wycieczka

Drodzy Rodzice i Kochane Przedszkolaki

ogłaszamy, że w dniu 12 czerwca 2024. odbędzie się wycieczka do Pstrągowej. ????????W planie mamy zwiedzanie Siedliska Janczar, przejażdżkę zaprzęgiem konnym, warsztaty pieczenia chleba, indywidualne przejażdżki konne, zabawa na dwóch placach zabaw i posiłek.

Koszt wyjazdu 80 zł

W miarę wolnych miejsc istnieje możliwość wyjazdu rodzica z dzieckiem z grupy Maluszków (koszt + 80 zł)

Prosimy o zapisy dzieci do dnia 28 maja 2024r., a dokonanie płatności do dnia 5 czerwca 24r. u Dyrektora.

W związku z wycieczką dni otwarte dla nowych dzieci odbędą się w poniedziałek 10 czerwca.

Serdecznie zapraszamy!????????