Witamy na stronie naszego przedszkola!
Babcia czyta Czterolatkom

Dziś odwiedziła nas Pani Maria babcia Martynki z grupy 4- latków. Przeczytała bajeczki: "O niebieskim ptaku", "Calineczka", " Brzydkie kaczątko" i " Trzy świnki". Dzieci grzecznie i z zaciekawieniem wysłuchały bajek a na zakończenie Pani Maria wszystkie dzieci poczęstowała słodyczami. Bardzo dziękujemy Pani Marii za odwiedziny i słodkie upominki. Życzymy dużo zdrówka, uśmiechu i mamy nadzieję, że będzie Pani miło wspominać nasze spotkanie.

Babcie czytają w naszym Przedszkolu

Dnia 8 marca w grupie Aniołków mieliśmy przyjemność gościć wyjątkową osobę Panią Iwonę Radwańską, a prywatnie babcię Adasia.

Pani Iwona przeczytała dzieciom opowieść o Franku, który był bardzo niecierpliwym jeżykiem.

Przedszkolaki były zachwycone, przecież nie co dzień mogą spotkać i posłuchać jak w przedszkolu ulubione bajki czyta babcia.

Serdecznie dziękujęmy za miłe spotkanie i słodki poczęstunek, a Pani Iwonie życzymy dużo zdrowia i pogody ducha.

Wyjątkowy Gość w grupie Misiów

W dzisiejszych czasach zdominowanych przez telewizję, komputery i telefony w sposób szczególny staramy się zachęcić dzieci do słuchania czytanych bajek, sięgania po książki, rozmowy na temat poznanych treści. Kontynuujemy akcję, która ma na celu kształcenie nawyków czytelniczych, nabywanie nawyku dbania o książki, a także przekazywanie za pośrednictwem literatury wartości moralnych. W tym tygodniu Gościem w grupie Misiów był Pan Adam Winnicki, który przeczytał dzieciom piękną książeczkę. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za przesympatyczne odwiedziny, pozytywną energię i uśmiech, którym Pan Adam nas obdarzył. Bardzo dziękujemy i zapraszamy na kolejne spotkanie:)