Witamy na stronie naszego przedszkola!

Drodzy Rodzice,

We wtorek 25 kwietnia w naszym Przedszkolu będziemy gościć ks. Abpa Adama Szala, w związku z tym, prosimy o odświętny strój dla dzieci.

W dniach od 1 do 3 maja Przedszkole będzie zamknięte.

Dzień Mamy i Taty będziemy świętować 27 maja (sobota).

W dniu 2 czerwca odbędzie się wycieczka dla naszych Przedszkolaków (szczegóły wkrótce)

Fotograf w Przedszkolu

Drodzy Rodzice,

Informujemy, że w dniu 13 kwietnia (czwartek) w naszym Przedszkolu będą wykonywane dzieciom zdjęcia. Jeśli nie życzą sobie Państwo fotografowania dziecka, to prosimy o zgłoszenie tej informacji. Nie ma obowiązku zakupu zdjęć. Koszt  dwóch zdjęć 15x21 oraz dwóch zdjęć 10x15 wynosi 39 zł + grupowe  15x 30 - 8 zł (poza zestawem koszt zdjęcia grupowego 21 zł)