3 miesiące temu

Drodzy Rodzice, informujemy, że uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się w piątek 21 czerwca 2024r. Rozpocznie się Mszą św. w kościele w Pakoszówce o godz. 8.00, a następnie zapraszamy do Przedszkola, gdzie poszczególne grupy zaprezentują krótki program artystyczny i dzieciom zostaną rozdane dyplomy oraz upominki. Każda grupa będzie w swojej sali z wyjątkiem 3-latków i 6-latków - tutaj będzie zamiana sal. W tym dniu nie ma posiłków.

Opłata za miesiąc czerwiec zawiera odpisy za wyżywienie z dnia 12 i 21 czerwca (wycieczka i zakończenie roku). Przypominamy, że dzieci mają opłacony pobyt w Przedszkolu do końca miesiąca (czyli w praktyce do 28 czerwca).

Zapisy na dyżur wakacyjny w lipcu przyjmujemy do dnia 20 czerwca. Przypominamy, że opłata za dyżur nie podlega odliczeniom w przypadku nieobecności dziecka.