Roztańczone Przedszkolaki

5 miesięcy temu

Nasze Przedszkole podjęło efektywną współpracę z Kołem Gospodyń Wiejskich w Pakoszówce. Niedawno Panie z KGW były z wizytą w naszym Przedszkolu, a w minioną sobotę, na zaproszenie Przewodniczącej Koła - Pani Agnieszki Wroniak,  Przedszkolaki z grupy 6-latków wystąpiły w Wiejskim Domu Kultury w Pakoszówce. Dzieci pięknie zaprezentowały się tańcząc krakowiaka, wyglądały rewelacyjnie w nowych strojach i zasłużyły na gromkie brawa od widowni.Po występie dzieci otrzymały od Pani Przewodniczącej słodkie upominki.Dziękujemy za zaproszenie i mamy nadzieję na rozwijanie naszej współpracy.  Bardzo dziękujemy Rodzicom za poświęcony czas i przywiezienie dzieci na występ w ten piękny, wiosenny dzień, jesteśmy przekonani, że podzielacie Państwo naszą opinię, że było warto.