Ważne ogłoszenia

Drodzy Rodzice,

W piątek 10 listopada odbędzie się uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości, dlatego prosimy o ubiór dla dzieci w kolorze białym i czerwonym lub ludowym, sportowym, biało- czarnym, może być również tylko element biało-czerwony.

W poniedziałek, 13 listopada będzie uroczystość z okazji 20-lecia naszego Przedszkola. Prosimy wszystkie dzieci o odświętny ubiór - dziewczynki - białe rajtuzy (spódniczki i bluzeczki będą przedszkolne - tylko dziewczynki z grupy 3-latków prosimy o przyniesienie własnych bluzeczek w kolorze białym). Prosimy o zaczesanie włosów wszystkim dziewczynkom w kucyk. Chłopców prosimy o ubranie białych koszul i ciemnych spodni oraz ciemnych skarpet.

W sobotę 18 listopada o godzinie 15 w kościele w Pakoszówce będzie odprawiana Msza św. w intencji dzieci i kadry naszego Przedszkola oraz Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Pakoszówka. Dzieci będą czynnie uczestniczyły we Mszy, dlatego wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy.????????