Witamy na stronie naszego przedszkola!
Pasowanie na Przedszkolaka

Drodzy Rodzice,

Wszystkie dzieci będą Pasowane na Przedszkolaka ????w piątek 14.10.2022r. o godzinie 13.30.

Na uroczystość zapraszamy Rodziców z grupy 3 - latków.

Wszystkie dzieci prosimy o odświętny ubiór ????

Próbna ewakuacja

Dzisiaj w naszym Przedszkolu odbyła się próbna ewakuacja. Celem akcji było nabywanie przez dzieci właściwych zachowań w sytuacji zagrożenia. Ćwiczenia tego typu są bardzo potrzebne, ponieważ przygotowują dzieci i personel do sytuacji, w której może zaistnieć konieczność szybkiego, zorganizowanego i pozbawionego elementu paniki, opuszczenia miejsca zabawy i pracy.

Przedszkolaki świętują

Dzień Przedszkolaka był okazją do wspaniałej zabawy podczas Piżama Party. ????????Wszystkie dzieci przyszły dzisiaj ubrane w kolorowe i piękne piżamki, które chętnie prezentowały podczas pokazu mody. Stylowym dodatkiem była ulubiona podusia każdego dziecka. Zabawy przy muzyce, zadania sprawnościowe, eksperymenty, czytanie bajek, prace plastyczne, medale i dużo radosnych działań - to tylko niektóre atrakcje przygotowane przez Panie nauczycielki. Na zakończenie była wielka niespodzianka, czyli CZEKOLADOWA FONTANNA! ???????? Państwo Ewa i Krzysztof Kawałko uświetnili naszą uroczystość, w połączeniu z przemiłą atmosferą wytworzoną przez dzieci i kadrę Przedszkola. Mamy nadzieję, że wszystkie dzieci były dzisiaj bardzo szczęśliwe! ????