Witamy na stronie naszego przedszkola!
Dzień Misia

W piątek 25 listopada będziemy obchodzili Dzień Misia, dlatego prosimy, aby w ten dzień wszystkie dzieci przyniosły do Przedszkola swoje ulubione misie lub przytulanki ????????

Zdjęcia

Drodzy Rodzice, od wtorku będą do odebrania zamówione zdjęcia dzieci na płótnie. Cena 40 zł. Prosimy o wyliczoną kwotę:)

Leśnicy z Nadleśnictwa Baligród w naszym Przedszkolu

Wspaniali Goście odwiedzili dzisiaj nasze Przedszkole. Najbardziej znani leśnicy w Polsce - Pan Kazimierz Nóżka i Pan Marcin Scelina wraz z Panią Ewą Wydrzyńską - Scelina z Nadleśnictwa Baligród, znaleźli w swoim napiętym grafiku czas i spotkali się z naszymi Przedszkolakami. Było to wspaniałe spotkanie, pełne wielu ciekawostek, dużej ilości informacji i ogromnej dawki humoru. Dzieci były zachwycone, z uwagą słuchały i oglądały przygotowane przez naszych Gości materiały edukacyjne, zadawały dużo pytań, chętnie bawiły się przy muzyce oraz podczas przechodzenia przez "gawrę". Było wspaniale! Bardzo dziękujemy za miłe spotkanie, które na pewno na długo zostanie w naszej pamięci ??????????????????????????????