Witamy na stronie naszego przedszkola!
"Zdrowe Dzieci"

OGŁOSZENIE

Drodzy Rodzice, nasze przedszkole aplikuje do  projektu realizowanego wg zaleceń Ministerstwa Zdrowia, pod hasłem „Zdrowe Dzieci".

Głównym jego celem jest szerzenie zdrowego żywienia i stylu życia wśród dzieci

oraz promocja zdrowych nawyków żywieniowych wśród ich rodziców, opiekunów i nauczycieli.

Działania w ramach projektu:

1.     Szkolenia dla kadr placówek dla nauczycieli i pracowników niepedagogicznych, prowadzone przez ekspertów, wprowadzające w temat zdrowego żywienia i stylu życia.

2.     Praktyczne warsztaty kulinarne dla dzieci i gry edukacyjne promujące aktywność fizyczną.

3.    Szkolenia dla rodziców i opiekunów prowadzone przez ekspertów, dotyczące zdrowych nawyków żywieniowych,  ciekawostek i sposobów na zmianę stylu życia

Link do strony projektu:

Prosimy o podpisywanie zgód na udział w projekcie dzieci oraz jeśli wyrażają Państwo chęć uczestnictwa - również zgodę dla rodziców.

Dopiero po podpisaniu i załączeniu zgód, może nastąpić zgłoszenie placówki do projektu.

Ogłoszenia

Drodzy Rodzice, przypominamy, że dzisiaj (piątek) mija ostateczny termin zapisów na wycieczkę (można telefonicznie)

I jeszcze druga informacja - do wtorku włącznie można zakupić zdjęcia dzieci.