Witamy na stronie naszego przedszkola!

Drodzy Rodzice.

Serdecznie zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023, które odbędzie się 23 czerwca 2023r.

8.00 -Msza święta w kościele w Pakoszówce.

Po Mszy św. zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do przedszkola na podsumowanie mijającego roku szkolnego, występy dzieci, wręczenie dyplomów i prezentów.

W tym wyjątkowym dniu nie ma posiłków (dzieci otrzymają paczkę).

Grupy 6 i 5 - latków zapraszamy do dużej sali.

Grupę 3-latków zapraszamy do sali 5 - latków (na parterze obok schodów)

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się w piątek, jednak Państwo macie opłacony całomiesięczny pobyt dzieci w naszym Przedszkolu - więc zapraszamy wszystkie dzieci również w następnym tygodniu (26-30 czerwca).

W miesiącu lipcu będzie dyżur wakacyjny, na który zapisujemy chętne dzieci do dnia 22.06.

Brawa dla Oliwiera!

Jest nam bardzo miło poinformować, że Oliwier Bereżański uczestniczył w konkursie pt. "„Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy”. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej obrazującej upowszechniane przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego sposoby zapobiegania skutkom niewłaściwego stosowania w gospodarstwie rolnym niebezpiecznych substancji. Za udział w konkursie Oliwier otrzymał dyplom i upominki.

Oliwier, dziękujemy za piękną pracę i życzymy wielu sukcesów!

Brawa dla Adriana!

Z ogromną radością informujemy, że Adrian Bereżański otrzymał wyróżnienie w konkursie "Czyste powietrze wokół nas" organizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Sanoku.

Brawo Adrianku, jesteśmy z Ciebie bardzo dumni i życzymy dalszych sukcesów!

Ogłoszenie

Drodzy Rodzice, zgodnie z Harmonogramem pracy przedszkola na rok 2022/2023, piątek 9 czerwca przedszkole będzie zamknięte.

"Czy wy wiecie, czy wy wiecie,
Ile dzieci jest na świecie?
Kto by to policzyć mógł
Tyle serc, i rąk, i nóg?
A choć dzieci jest tak dużo,
Wszystkie wspólnej sprawie służą,
Wszystkie pragną z całych sił,
Żeby świat szczęśliwy był."