Witamy na stronie naszego przedszkola!

Drodzy Rodzice,

jutro (w środę) będzie nasze przedszkolne śniadanie wielkanocne - prosimy o odświętny strój dla dzieci;

Przypominamy, że od czwartku 28 marca do 2 kwietnia włącznie w Przedszkolu będzie przerwa świąteczna.

Wyróżnienia w konkursie

Drodzy Rodzice, z ogromną przyjemnością i dumą pragniemy ogłosić, że nasze przedszkolaki: Milenka W., Ola R. i Tymek W. zostały wyróżnione w konkursie "Maluchy Malują" organizowanym przez ODK Gagatek w Sanoku. Na konkurs wpłynęło 450 prac, z których 30 zostało wyróżnionych. Bardzo cieszymy się, że mamy tak zdolne dzieci. Dziękujemy Paniom nauczycielkom za zaangażowanie i przygotowanie dzieci do konkursu. Przedszkolakom gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!

Podziękowanie

Serdecznie dziękujemy Pani Ewie Wojnarowicz - babci Karolka, za przekazanie pięknych wiosennych kwiatów, które upiększą nasze Przedszkole