Witamy na stronie naszego przedszkola!
Dzień Przedszkolaka - życzenia

Kochane Przedszkolaki! ???? Z okazji Dnia Przedszkolaka życzymy Wam, aby codziennie spotkało Was coś miłego, fajnego i dobrego. Życzymy uśmiechu od ucha do ucha oraz aby dni spędzone w Przedszkolu upływały Wam na rozwijaniu licznych talentów i pielęgnowaniu rodzących się przyjaźni. ??????????????????????

Piżama Party

Zapraszamy wszystkie Przedszkolaki na Piżama Party ????????, które odbędzie się we wtorek 20 września z okazji Dnia Przedszkolaka! Przychodzimy w piżamkach i z podusią (rzeczy do przebrania prosimy przynieść w podpisanym woreczku)

Dzień Kropki

Dzisiaj -15 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Kropki. ????????????????????????????Jest to dzień kreatywności, pokonywania ograniczeń oraz umacniania wiary we własne siły. Dzieci poznały historię Vashti, bohaterki książki „Kropka" Petera Reynoldsa. Przedszkolaki uważnie wysłuchały opowiadania o tym, jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki. Historia ta uświadomiła dzieciom, że każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności, talenty, które gdzieś tam drzemią głęboko i czekają na odkrycie. Panie zadbały również o bogaty scenariusz zajęć - były "kropkowe" zadania i zabawy, tańce oraz piękne prace plastyczne. https://www.youtube.com/watch?v=rETI9cQxNgQ

Dentobus

Drodzy Rodzice,

W dniach 7 i 8 listopada 2022r. w ramach profilaktyki stomatologicznej, nasze Przedszkole odwiedzi Dentobus. Jeśli są Państwo zainteresowani, będzie potrzebne oświadczenie/zgoda na badanie.

Psycholog w naszym Przedszkolu

Drodzy Rodzice,

Informujemy, że w naszym Przedszkolu będzie możliwość konsultacji psychologicznej z Panią Karoliną Zoszak - Łoskot w dniu 21 września od godziny 8.00 do 14.00. Serdecznie zapraszamy!

Drodzy Rodzice,

Decyzją większości głosów przyjęto, że firmą ubezpieczającą dzieci od następstw nieszczęśliwych wypadków będzie Viener. Prosimy o wpłatę składki w wysokości 50 zł do dnia 15 września.

Facebook Przedszkola

Drodzy Rodzice,

Podajemy link do grupy prywatnej dla rodziców naszych przedszkolaków uczęszczających do Przedszkola w roku szkolnym 2022/2023. Prosimy o wyrażenie chęci dołączenia do grupy, a po akceptacji administratorów bedziecie Państwo na bieżąco z informacjami o Przedszkolu. Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców!

Drodzy Rodzice,

Informujemy, że jest do wyboru jedna z dwóch propozycji ubezpieczenia dziecka od następstw nieszczęśliwych wypadków - Viener i Compensa. Prosimy o zagłosowanie na tę, która bardziej spełnia Państwa oczekiwania poprzez dodanie komentarza na fb lub przekazanie informacji Paniom nauczycielkom.