"Zdrowe Dzieci"

OGŁOSZENIE

Drodzy Rodzice, nasze przedszkole aplikuje do  projektu realizowanego wg zaleceń Ministerstwa Zdrowia, pod hasłem „Zdrowe Dzieci".

Głównym jego celem jest szerzenie zdrowego żywienia i stylu życia wśród dzieci

oraz promocja zdrowych nawyków żywieniowych wśród ich rodziców, opiekunów i nauczycieli.

Działania w ramach projektu:

1.     Szkolenia dla kadr placówek dla nauczycieli i pracowników niepedagogicznych, prowadzone przez ekspertów, wprowadzające w temat zdrowego żywienia i stylu życia.

2.     Praktyczne warsztaty kulinarne dla dzieci i gry edukacyjne promujące aktywność fizyczną.

3.    Szkolenia dla rodziców i opiekunów prowadzone przez ekspertów, dotyczące zdrowych nawyków żywieniowych,  ciekawostek i sposobów na zmianę stylu życia

Link do strony projektu:

Prosimy o podpisywanie zgód na udział w projekcie dzieci oraz jeśli wyrażają Państwo chęć uczestnictwa - również zgodę dla rodziców.

Dopiero po podpisaniu i załączeniu zgód, może nastąpić zgłoszenie placówki do projektu.