Policjantki w naszym przedszkolu

rok temu

W czwartek 17 listopada, nasze przedszkole odwiedziły Panie policjantki z KPP w Sanoku  kom. Monika Hędrzak i st.asp. Izabela Rowińska. Celem wizyty było przypomnienie podstawowych zasad bezpieczeństwa oraz zapoznanie z zawodem policjanta.  Panie policjantki przybliżyły   dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, przypomniały numery alarmowe oraz zasady zachowania się podczas spotkania z nieznajomym. Nasze przedszkolaki dowiedziały się, jak bezpiecznie podróżować, jak ważne jest zapinanie pasów bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem. Podczas spotkania przedszkolaki zadawały pytania oraz dzieliły się swoimi doświadczeniami. Bardzo dziękujemy za miłe spotkanie! miłe spotkanie!