rok temu

W naszym Przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej, wpajamy również dzieciom szacunek dla polskich symboli. Uroczyste świętowanie Dnia Niepodległości rozpoczęliśmy już 9 listopada od złożenia kwiatów pod pomnikiem rozstrzelanych bojowników Armii Podziemnej AK.

W kolejnym dniu w naszym Przedszkolu można było zobaczyć tylko dwie barwy: biel i czerwień. Dzieci poznały historię Polski, dowiedziały się w jaki sposób nasz kraj po 123 latach niewoli odzyskał niepodległość. O godzinie 11.11 wspólnie odśpiewaliśmy hymn, włączając się tym samym w akcję MEiN-u „Szkoła do hymnu”. W przedszkolu odbył się również pokaz mody patriotycznej w trakcie którego dzieci zaprezentowały swoje kreacje w barwach narodowych.

Dzień Niepodległości był bardzo radosnym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieję, że zapadnie on na długo w pamięci naszych „Małych Patriotów”.

Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom za przygotowanie pięknych strojów dla dzieci!

????????????????????????