Sanocka Straż Ochrony i Ratownictwa Zwierząt w naszym Przedszkolu

rok temu

Dzisiaj (20.10.) nasze Przedszkole odwiedziły Panie: Ewa Kawałko i Joanna Gręda z Sanockiej Straży Ochrony i Ratownictwa Zwierząt wraz z jednym ze swoich podopiecznych - kotem Księciuniem. Nasze Przedszkolaki z ogromnym zaciekawieniem słuchały interesujących opowieści Pani Ewy, która przybliżyła kulisy pracy wolontariuszy, pokazała dzieciom różne akcesoria przydatne podczas pracy z czworonogami oraz instruowała, jak należy postąpić w przypadku zgubienie lub znalezienia kotka. Następnie przyszedł czas na kotka Księciunia, który dzielnie znosił głaskanie "pod włos" oraz fakt, że tak wielu przedszkolaków chce się z nim przywitać. Nasze spotkanie upłynęło w przemiłej atmosferze, natomiast dzieci na pewno będą umiały sobie poradzić w awaryjnych sytuacjach dotyczących ich czworonogów. Bardzo dziękujemy Pani Ewie i Pani Joannie za przybycie do naszego Przedszkola i życzymy jak najmniej sytuacji, w których muszą ratować zwierzaki lub szukać dla nich domu. Przekazujemy również ogromne podziękowania za przyniesioną przez Państwa karmę dla zwierząt znajdujących się pod opieką Straży Ochrony i Ratownictwa Zwierząt.