WYCIECZKA

3 miesiące temu

To była wspaniała wycieczka - pełna zabawy, ciekawych zajęć, uśmiechu i nawiązywania koleżeńskich relacji. Na początek jazda konno, następnie szaleństwa na placu zabaw, poznawanie procesu powstawania chleba (dawniej i dziś), formowanie i dekorowanie chleba. Moc wrażeń przyniosła przejażdżka wozami konnymi i podziwianie pięknych widoków. Następnie przerwa na posiłek i potem zabawa na 200% w Kulkolandii. Przed wyjazdem jeszcze sprawdzenie wytrzymałości sprzętów na placu zabaw i ... wszystko co dobre szybko się kończy. Jeszcze tylko bierzemy ze sobą upieczony chlebek i już siedzimy w autobusie. Po tak wyczerpującym dniu prawie wszystkim oczka się zamykają, a po chwili już jesteśmy w Pakoszówce i dzieci są w objęciach stęsknionych rodziców. Czy to był sen? Nie - przecież chlebki nie zrobiły się same. Było SUPER!!!

Szczególne podziękowania dla najlepszej z możliwych Kadry naszego Przedszkola za opiekę, empatię i "oczy dookoła głowy"