4 miesiące temu

Dzień Dziecka upłynął w naszym Przedszkolu pod hasłem Bal w Zaczarowanym Ogrodzie. Wszyscy bardzo się postarali, żeby strój nawiązywał do tematyki. Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom za przygotowanie tak pięknych strojów - podziwialiśmy Państwa ciekawe pomysły, wykonanie i staranne dopracowanie szczegółów - efekt WOW!

Na naszych Przedszkolaków czekały atrakcje już od rana: dekoracje na ścianie i lody na śniadanie  Następnie przenieśliśmy się do przyjaznego nam ogrodu Państwa Beaty i Roberta Dąbrowskich, gdzie czekały na dzieci liczne atrakcje: zabawy z chustą animacyjną, tory przeszkód, przeciąganie liny, wigwamy i domki, rowerki, bańki mydlane, piłki, woreczki, taniec z Panią Judytą, słodki poczęstunek i wiele innych aktywności. Do tego muzyka, przestrzeń i zabawa - czego chcieć więcej? Może tylko pizzy na drugie danie - mniam, mniam! Dopisała pogoda i świetne humory, bo nasze Przedszkolaki umieją się pięknie bawić.