Rozstrzygnięcie konkursu pt.:

Drodzy Rodzice i Kochane Przedszkolaki,

mamy zaszczyt ogłosić rozstrzygnięcie konkursu pt: "Żywe obrazy". ????Wszystkie prace były piękne, pomysłowe i twórcze. O pomoc w przyznaniu nagród poprosiliśmy specjalistów w dziedzinie sztuki - dra Jarosława Serafina - Dyrektora Muzeum Historycznego w Sanoku oraz Panie: Dorotę Szomko-Osękowską i Katarzynę Winnicką - Panie kustosz muzeum i znawczynie historii sztuki. Nasze jury miało poważny dylemat podczas obrad, ponieważ wszystkie prace były wyjątkowe i wprawiały w zachwyt. Przyznano:

1. miejsce - Alicja Borek

2. miejsce ex aequo - Martyna Bogacka i Jakub Patrylak

3. miejsce ex aequo - Milena Łakomy i Magdalena Szymczyk

wyróżnienia:

Aleksander Kaczmarski

Tymoteusz Kaczmarski

Emilia Grzebień

Franciszek Węgrzyniak

Miłosz Golonka

Wiktor Patrylak

Serdecznie gratulujemy wszystkich dzieciom uczestniczącym w konkursie oraz składamy podziękowania rodzicom za piękne przygotowanie prac. Mamy nadzieję, że ten czas związany z konkursem był dla Państwa miły i dostarczył wiele wrażeń.

Bardzo dziękujemy Muzeum Historycznemu w Sanoku za miłą współpracę i upominki dla dzieci :)