Koło Gospodyń Wiejskich w naszym Przedszkolu

6 miesięcy temu

Zapraszając Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Pakoszówce, wiedzieliśmy, że będzie ciekawie, sympatycznie, smacznie i wyjątkowo. Jednak to, co wydarzyło się podczas spotkania, przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Po pierwsze: cudowne, pełne energii i uśmiechu Panie w pięknych strojach ludowych. Po drugie: wiedza, doświadczenie i umiejętność przybliżenia dzieciom (i nam) tradycji związanych z nadchodzącymi świętami Wielkiej Nocy. Po trzecie: niepowtarzalna interakcja pomiędzy Paniami i dziećmi, zaangażowanie Przedszkolaków do wzięcia czynnego udziału w przygotowaniu wielkanocnych koszyczków i wielozmysłowego poznawania świata. Było to wartościowe, miłe i wyjątkowe spotkanie, za które bardzo pięknie dziękujemy. Jednocześnie mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę.

P.S. Drodzy Rodzice, nie bądźcie zdziwieni, gdy Wasze pociechy będą wędrować trzy razy wokół domu ze święconką