Poniedziałek 16.09.

Śniadanie:zupa mleczna z płatkami ryżowymi,pieczywo mieszane,masło,ser żółty(1,7,)

Obiad: zupa jarzynowa z ziemniakami,spaghetti,kompot,banan (1,7,9,)

Podwieczorek:kisiel truskawkowy,biszkopty,pestki z dyni,(1,)

Wtorek 17.09.

Śniadanie: pieczywo mieszane,awanturka (ser biały,jogurt,pomidor,ogórek),kakao(1,7,)

Obiad: rosół z makaronem,ziemniaki,karkówka,surówka z kapusty pekińskiej,kompot,brzoskwinia (1,7,9,)

Podwieczorek:bułka wieloziarnista, masło,szynka,pomidor,herbata miętowa, (1,12,7)

Środa 18.09.

Śniadanie: pieczywo mieszane, sałatka z makaronem, szynką,ogórkiem,kukurydzą,jajkiem,majonezem, herbata malinowa (1,7,12,3)

Obiadkrem z białych warzyw z kaszą kuskus, ziemniaki,filet z kurczaka w panierce,pomidor z czosnkiem i jogurtem,kompot,nektarynka(1,7,9,3)

Podwieczorek:zupa mleczna z płatkami orkiszowymi (1,7,)

Czwartek 19.09.

Śniadanie: pieczywo mieszane, pasta z jajkiem, kiełbasą,chrzanem,szczypiorkiem,kawa inka(1,7,3,12)

Obiad: barszcz ukraiński z fasolą i ziemniakami,indyk z makaronem i warzywami,kompot,arbuz(1,7,9,3)

Podwieczorek: koktajl truskawkowy,wafle ryżowe(7,)

Piątek 20.09.

Śniadanie: pieczywo mieszane, pasta z makreli w pomidorze,herbata owocowa, słonecznik(1,7,4)

Obiad: zupa nylonowa,pierogi z serem i ziemniakami,kefir,jabłko (1,7,9,3,)

Podwieczorek: rogal z toffi,mleko(1,3,7,)

JADŁOSPIS - Przedszkole Miejskie nr 38 w Olsztynie