9 miesięcy temu

Z radością i dumą informujemy, że w miniony piątek tj. 15 grudnia 2023r. podczas Weekendu Cudów, odbył się finał akcji Szlachetna Paczka. Wszystkie paczki (było ich 10 ) zostały dostarczone najpierw do magazynu Szlachetnej Paczki w Szkole Podstawowej w Turzym Polu, a następnie do rodziny.

Po raz kolejny mieliśmy okazję przekonać się, że wśród naszej przedszkolnej społeczności jest naprawdę dużo ludzi o wielkim sercu, którzy potrafią pomóc innym bezinteresownie.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom, dzieciom, pracownikom przedszkola, całej społeczności przedszkolnej oraz wszystkim zaangażowanym w jakikolwiek sposób w tegoroczną akcję Szlachetna Paczka!

Wsparcie materialne, ale również nadzieja i wiara w ludzką dobroć trafiły do potrzebującej rodziny. Mamy nadzieję, że dla obdarowanych przez nas Pań, nadchodzące święta Bożego Narodzenia będą radosne. Nam pozostaje radość z tego, że mogliśmy uczestniczyć w tej szlachetnej akcji oraz że dajemy dobre wzorce do naśladowania naszym Przedszkolakom.

Cieszymy się, że razem z nami zmieniacie świat na lepszy! ??????????????????