Św. Mikołaj w Przedszkolu

10 miesięcy temu

Dzień 6 grudnia był wyjątkowy, ponieważ w naszym przedszkolu wszyscy przenieśliśmy się w ,,magiczny świat Świętego Mikołaja ”. Nasze Przedszkolaki wyglądały jak mali pomocnicy Mikołaja - wszystkie dzieci ubrane były na czerwono i ,,mikołajkowo”. Od rana w przedszkolu panował gwar i radość oraz niecierpliwość w oczekiwaniu na przyjście niezwykłego Gościa. Dzieci były uśmiechnięte i bardzo podekscytowane, więc z ogromną radością przywitały naszego św. Mikołaja. Każde dziecko złożyło obietnicę, że przez kolejny rok będzie grzeczne. Po złożonej przysiędze Święty Mikołaj obdarzył wszystkich prezentami a dzieci podziękowały wierszem, piosenką i tańcem za piękne prezenty. Do zobaczenia za rok! ????????????