Święto Niepodległości w naszym Przedszkolu

11 miesięcy temu

Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. W naszym przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej, wpajamy szacunek dla polskich symboli. Nasze przedszkole rozpoczęło świętowanie 10 listopada. Wszystkie dzieci przyszły do przedszkola przepięknie ubrane w barwy narodowe. Grupa 6-latków wraz z uczniami Szkoły Podstawowej w Pakoszówce złożyła wiązankę i znicze pod pomnikiem poległych Bojowników AK. Tego dnia również wzięliśmy udział w akcji ,,Szkoła do hymnu“. Dokładnie o godz. 11.11 dzieci wspólnie odśpiewały "Mazurka Dąbrowskiego" przyłączając się tym samym do placówek oświatowych z całej Polski, które w ten sposób uczciły rocznicę odzyskania Niepodległości. Wielkie podziękowania dla Rodziców za piękne stroje dla dzieci! ??????????????????????