rok temu

Dzisiaj w naszym Przedszkolu można było zobaczyć kropki, kropeczki, groszki itp. Wszystko zaczęło się od książki Petera Reynoldsa pt. "The Dot"- "Kropka", opowiadającej małej Vashti, która dzięki kropce uwierzyła w siebie, a także pomogła uwierzyć w siebie innym. A kropka jest od tej pory symbolem talentu, pasji, rozwiniętych skrzydeł… Kropka z książeczki o Vashti stała się też pretekstem do zorganizowania wielkiej światowej akcji – Międzynarodowego Dnia Kropki. Nasze Przedszkolaki z zainteresowaniem obejrzały przedstawienie w wykonaniu Pań nauczycielek, ozdabiały kropkami "smutnego" balonika, tańczyły, inscenizowały ruchem wierszyk o talentach, obejrzały film o Vashti i miały dużo, dużo ciekawych zajęć w swoich grupach. Dzień Kropki był bardzo udany! ????????????????????????