Zdrowe dzieci + bon

Drodzy Rodzice,

Jak zapewne pamiętacie, nasza placówka zakwalifikowała się do udziału w projekcie „Zdrowie dzieci”. Jego celem jest propagowanie zdrowego stylu życia wśród dzieci do lat 6 oraz promocja zdrowych nawyków żywieniowych wśród ich rodziców, opiekunów i nauczycieli, personelu przedszkoli. W ramach projektu realizowane były zajęcia promujące zdrową dietę i aktywność fizyczną jako podstawę codziennego stylu życia.

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że w ramach projektu nasze Przedszkole otrzymało bon na kwotę 780 zł do wykorzystania w sklepie internetowym Moje Bambino. W związku z tym, prosimy wszystkie Przedszkolaki i Rodziców o pomysły na wykorzystanie bonu - wszystkie będą brane pod uwagę. Serdecznie zapraszamy :)